سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

یکی از دغدغه ها و نگرانی های که اکثر بانوان با آن مواجه هستند، تیرگی ناحیه تناسلی می باشد . در سال های اخیر روش های بسیاری به منظور سفید کردن ناحیه تناسلی رواج پیدا کرده است، اما هیچ کدام از آن روش ها موثر نبوده و ماندگاری نداشته است .

تیرگی ناحیه تناسلی در برخی افراد منجر به خجالت زدگی و کاهش اعتماد به نفس در آن ها شده است، در صورتی که شما با این مشکل مواجه هستید بهتر است به جای آنکه خودسرانه هر روشی را امتحان کنید با یک جراح زیبایی زنان در این زمینه مشورت نماید تا از بهترین روش سفید کردن واژن و هزینه های آن مطلع شوید.

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

روش های سفید کردن ناحیه تناسلی

روش های مختلفی به منظور رفع تیرگی ناحیه تناسلی وجود دارد که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم …

سفید کردن ناحیه تناسلی با کرم های شیمیایی

در گذشته پمادهای شیمیایی به منظور سفید کردن ناحیه تناسلی مورد استفاده قرار می گرفت که نتایج خوبی را در برنداشته زیرا پوست ناحیه تناسلی بسیار حساس است و همین امر موجب روشن سازی واژن نخواهد شد .

سفید کردن ناحیه تناسلی با صابون

صابون دارای ph بوده و استفاده از صابون موجب بر هم زدن تعادل ph ناحیه تناسلی می شود و منجر به تیرگی ناحیه تناسلی می گردد .

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

امروزه یکی از روش های مناسب برای سفید کردن ناحیه تناسلی استفاده از لیزر می باشد، زیرا استفاده از این روش عارضه ای نخواهد داشت در صورتی که هر روش دیگری با عوارضی همراه خواهد بود . لیزر از بهترین و سریعترین روش ها به منظور سفید سازی این ناحیه می باشد که طول مدت زمان انجام این روش حدود سی دقیقه خواهد بود .

قبل از شروع به لیزر از کرم های بی حسی استفاده می شود لذا این روش کاملا بدون درد خواهد بود و هیچ گونه خطری برای فرد نخواهد داشت . اشعه لیزر موجب می شود تا رنگدانه های پوستی از بین برود و همین امر موجب رفع تیرگی ناحیه تناسلی می شود .

مزایای سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

لیزر یک روش غیرتهاجمی است و بدون درد و خونریزی خواهد بود .

نتیجه و اثر بخشی آن بسیار سریع خواهد بود.

نیازی به بستری شدن نخواهد داشت و فرد پس از انجام لیزر درمانی قادر به فعالیت روزمره خواهد بود .

عوارض سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر یک روش بدون عارضه خواهد بود اما برخی از عوارض جانبی همانند احساس سوزش و قرمزی پس از درمان رخ می دهد که این عوارض موقتی بوده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود .

لازم به ذکر است، عوارضی همانند سوختگی ممکن است رخ دهد که این عوارض تنها توسط افراد غیر متخصص اتفاق می افتد . لذا بایستی قبل از انجام سفید سازی واژن با لیزر در مورد پزشک خود مشورت نمایید و در انتخاب خود دقت لازم و کافی را داشته باشید .

دکتر شبنم سالمی جراح زیبایی زنان با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با متخصص زنان و زایمان در اهواز می توانید به آدرس اینستاگرام دکتر شبنم سالمی مراجعه کنید .

مراقبت های پس از سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

برای دستیابی به بهترین نتیجه از لیزر درمانی بهتر است به توصیه های جراح زیبایی زنان خود گوش فرا دهید و توصیه های لازم را رعایت نمایید .

ناحیه تناسلی یک ناحیه مرطوب است و خشک و تمیز نگه داشتن این ناحیه بسیار حائز اهمیت می باشد . همچنین استفاده از داروی آنتی بیوتیک همراه با کرم های موضعی با تجویز جراح ضروری خواهد بود . انجام فعالیت های ورزشی و فیزیکی بهتر است برای مدتی به تعویق افتد .

تعداد جلسات سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

تعداد جلسات سفید کردن واژن با لیزر بسته به نوع شدت تیرگی ناحیه تناسلی متفاوت می باشد، اما به طور معمول سفید کردن واژن با لیزر بین یک تا سه جلسه انجام می شود . لازم به ذکر است، نتیجه و اثر این روش درمانی پس از یک جلسه قابل مشاهده خواهد بود .

هزینه سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

هزینه سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر بسته به تعداد جلسات درمانی متفاوت می باشد . لذا قبل از معاینه و بررسی های لازم نمی توان هزینه دقیقی را مشخص نمود . برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با یک جراح زیبایی زنان مشورت نمایید .

کلام آخر

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر یک روش غیر تهاجمی است و انجام این روش زیبایی در دختران باکره هم قابل انجام خواهد بود . در صورتی که از تیرگی ناحیه تناسلی خود خجالت زده هستید و تمایل دارید به رفع تیرگی واژن خود بپردازید می توانید برای مشاوره با شماره ۳۳۳۸۳۸۴۴ تماس حاصل فرمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در اهواز مراجعه نمایید .

پاسخ

8 − 7 =

Call Now Button