عمل لابیاپلاستی با لیزر در اهواز

عمل لابیاپلاستی با لیزر در اهواز

در میان جراحی های زیبایی زنان، عمل لابیاپلاستی جزء پرطرفدارترین جراحی ها به شمار می آید . در واقع عمل لابیاپلاستی بر روی ناحیه خارجی تناسلی انجام می شود .

عمل لابیاپلاستی در اهواز

روش های جراحی لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی به دو روش جراحی و لیزر انجام می گردد . که در ادامه به شرح این نوع روش ها می پردازیم .

عمل لابیاپلاستی با جراحی

لابیاپلاستی با جراحی یک روش سنتی است که در اتاق عمل و تحت بیهوشی عمومی انجام می گیرد . این عمل حدود یک ساعت به طول می انجامد و پس از چند ساعت در صورتی که فرد مشکلی نداشته باشد می تواند ترخیص شود .

عمل لابیاپلاستی با لیزر

با پیشرفت علم و تکنولوژی افراد تمایل زیادی به انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر را دارند، یکی از عواملی که موجب می شود تا افراد تمایل بیشتری به انجام این جراحی داشته باشند کم تهاجمی بودن آن می باشد .

در واقع عمل لابیاپلاستی با لیزر با بی حسی موضعی در مطب، بدون خونریزی و بخیه انجام می گردد، اما در مواردی که فرد لابیاهای خیلی ضخیم داشته باشد تعداد جزئی بخیه زده می شود تا از بروز خونریزی پیشگیری شود .

چه افرادی کاندید مناسب عمل لابیاپلاستی هستند ؟

عمل لابیاپلاستی تنها به دلیل زیبایی ظاهر ناحیه تناسلی انجام نمی شود و گاهی اوقات برخی از افراد هستند که لابیاهای بزرگ تر از پنج سانت دارند و همین امر موجب بروز مشکلاتی برای فرد می گردد .

معمولا افرادی که لابیاهای بزرگ دارند، در زمان انجام برخی فعالیت های ورزشی، لباس های تنگ و برقراری رابطه جنسی کمی اذیت می شوند و انجام این نوع فعالیت ها برای آن ها مشکل ساز می گردد .

در این مواقع جراح زیبایی زنان توصیه به انجام عمل لابیاپلاستی می نماید . ذکر این نکته حائز اهمیت است که با توجه به اینکه ظاهر ناحیه تناسلی از نظر ضخامت، طول و رنگ در افراد مختلف متفاوت است بسته به این عوامل نوع جراحی مشخص می گردد .

شایان ذکر است، زمانی که فردی تمایل به انجام عمل لابیاپلاستی دارد، بهتر است برای رسیدن به نتیجه مطلوب با جراح زنان مشورت نماید و سعی نماید خواسته های غیر معقول نداشته باشد زیرا برخی از خواسته می تواند عوارض جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد .

مراقبت های قبل از عمل لابیاپلاستی با لیزر

زمانی که فردی تصمیم به عمل لابیاپلاستی می نماید بهتر است قبل از اقدام به انجام هر عملی مورد معاینه و ارزیابی قرار گیرد . سپس انجام آزمایش خون طبق صلاح دید پزشک ضروری است .

انجام تست پاپ اسمیر در بانوان ضروری است در صورتی که در دختران باکره نیازی به انجام این نوع تست نمی باشد .

یکی از مواردی که می بایست فرد قبل از اقدام به جراحی زیبایی زنان رعایت نماید؛ این است که در صورت داشتن بیماری پزشک خود را مطلع سازد و در صورت بهبود بیماری می تواند عمل لابیاپلاستی را انجام دهد .

دکتر شبنم سالمی جراح زیبایی زنان با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین متخصص زنان و زایمان در اهواز می توانید به آدرس اینستاگرام دکتر شبنم سالمی مراجعه کنید .

مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی با لیزر

مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی با توجه به روش جراحی انجام شده متفاوت خواهد بود، اما مراقبت های که به طور معمول بایستی پس از جراحی لابیاپلاستی انجام شود؛ عبارت است از:

استفاده از کمپرس از سرد به مدت ۴۸ ساعت ضروری است .

انجام فعالیت های ورزشی حدودا پس از یک ماه میسر می باشد .

دوره نقاهت پس از عمل لابیاپلاستی با لیزر حدود یک هفته خواهد بود در صورتی که عمل لابیاپلاستی به روش سنتی یا جراحی کمی طولانی تر خواهد بود .

کلام آخر

عمل لابیاپلاستی با لیزر یکی از شایعترین جراحی های زیبایی زنان به شمار می آید . این جراحی کاملا بدون عارضه می باشد، اما گاهی اوقات ممکن است برخی از عوارض ناشی از جراحی نادرست ایجاد شود که به منظور پیشگیری از بروز چنین عوارضی بهتر است در انتخاب جراح زیبایی زنان خود دقت لازم و کافی را داشته باشید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص نازایی در اهواز مراجعه نمایید .

پاسخ

4 × یک =

Call Now Button