واژینوپلاستی در اهواز

واژینوپلاستی

واژینوپلاستی، شیوه جراحی است که به منظور تنگ کردن عضلات کف لگنی اطراف واژن استفاده می شود. هدف از انجام این روش، افزایش کنترل این عضلات و هم چنین افزایش میل جنسی می باشد. واژینوپلاستی هم چنین به ترمیم کشیدگی و پارگی های ناشی از زایمان نیز کمک می کند. به همین خاطر، بسیاری از خانم ها به دلیل اثراتی که این روش بر زیبایی ناحیه تناسلی می گذارد، خواهان انجام لابیاپلاستی هستند.

واژینوپلاستی که با عنوان جوانسازی واژن نیز شناخته می شود، نتایج بسیار درخشانی را به همراه دارد.

امکان انجام همزمان واژینوپلاستی با لابیاپلاستی و تزریق نقطه جی نیز وجود دارد. لابیاپلاستی به تغییر شکل و فرم لابیا و تزریق نقطه جی به افزایش اندازه و حساسیت نقطه جی کمک می کند.

واژینوپلاستی در اهواز

واژینوپلاستی در اهواز

روند واژینوپلاستی

کل روند واژینوپلاستی در حدود یک تا دو ساعت به طول می انجامد. در این شیوه جراحی، عضلات کف لگن به هم نزدیک می شوند و هر گونه پوست اضافی و یا بافت اسکار برداشته خواهد شد. نتیجه این جراحی، تنگ شدن واژن و بیشتر شدن میل جنسی می باشد.

اسکارهای ناشی از این جراحی به مرور محو خواهند شد. تمام تلاش جراح این است که برش ها در چین های طبیعی پوست زده شوند تا کمترین میزان اسکار بر جای بماند.

از آن جایی که امروزه این شیوه جراحی با لیزر انجام می شود، روند بهبودی سریع تر طی می شود و بیمار در این دوران، احساس بهتری خواهد داشت.

دلایل انجام واژینوپلاستی

واژینوپلاستی به رفع ناهنجاری های موجود در ناحیه تناسلی، آسیب های وارده به واژن و یا کشیدگی های ناشی از زایمان کمک می کند. بعد از زایمان و هم چنین با بالا رفتن سن، بافت داخل و اطراف واژن شل می شود، عضلات کف لگنی نیز ضعیف و واژن نیز گشاد تر خواهد شد.

این قبیل تغییرات طبیعی، بر میل جنسی تاثیر می گذارند و باعث پایین آمدن اعتماد به نفس می شوند. واژینوپلاستی به رفع موارد گفته شده کمک می کند.

تمامی افرادی که خواهان انجام واژینوپلاستی هستند، باید از لحاظ بدنی سالم باشند. حتی بسیاری از خانم هایی که دچار آسیب ناحیه تناسلی و واژن نشده اند، به دلیل بهبود زیبایی ظاهری خواهان انجام این جراحی هستند.

دکتر شبنم سالمی جراح زیبایی زنان با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین متخصص زنان و زایمان در اهواز می توانید با شماره ۳۳۳۸۳۸۴۴۰۶۱ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر شبنم سالمی مراجعه کنید .

چه افرادی نمی توانند تحت واژینوپلاستی قرار بگیرند؟

واژینوپلاستی برای همه خانم ها مناسب نیست. تمرینات کگل، از جمله ورزش هایی است که به سفت شدن و افزایش استحکام عضلات کف لگن کمک می کند. برخی خانم ها از کرم هایی برای تنگ شدن ناحیه تناسلی پیش از برقراری رابطه جنسی استفاده می کنند. اما این قبیل موارد، نتایج خوبی را به همراه ندارند.

خانم های باردار و یا خانم هایی که قصد بارداری دارند، نمی توانند واژینوپلاستی را انجام دهند. در صورتی که خانمی قبل از زایمان، واژینوپلاستی را انجام داده باشد، قطعا درد بیشتری را تجربه خواهد کرد و نکته دیگر این است که زایمان، نتایج واژینوپلاستی را نیز از بین خواهد برد.

دوره نقاهت و بهبودی واژینوپلاستی

همان طورکه قبلا نیز اشاره شد، واژینوپلاستی دوره نقاهت بسیار کوتاه و راحتی را به همراه دارد. تنها توصیه می شود بیمار نکات گفته شده از سوی پزشک را رعایت کند تا زودتر به نتیجه دلخواه خود برسد.

ممکن است برخی بیماران از درد بعد از جراحی شکایت کنند، به همین خاطر داروهای مسکن برای آن ها در نظر گرفته می شود.

احتمال مشاهده کبودی و یا تورم در ناحیه واژن وجود دارد که البته به مرور کمتر خواهد شد.

برقراری رابطه جنسی تا چند هفته بعد از جراحی ممنوع می باشد.

از انجام فعالیت های شدید و سنگین بدنی مانند ورزش باید خودداری شود.

در صورتی که واژینوپلاستی همراه با لابیاپلاستی انجام شود، دوره نقاهت به مراتب طولانی تر خواهد بود و مراقبت های بیشتری نیاز می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در اهواز مراجعه نمایید .

پاسخ

2 × 4 =

Call Now Button