انتخاب برگه
دکتر شبنم سالمی / جراحی زیبایی زنان / بهترین جراح زیبایی زنان در اهواز
مدت زمان مطالعه ۸ دقیقه

بهترین جراح زیبایی زنان در اهواز

علم پزشکی زنان طیف بسیار گسترده ای دارد این طیف از دوران بارداری تا میانسالی را شامل می شود. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی علم پزشکی زنان هم با پیشرفت بسیاری همراه بوده است. اکثریت زنان از اصول بهداشتی آگاهی چندانی ندارند و همین امر موجب شده تا به دلیل ناآگاهی با اشتباهاتی مواجه شوند که سلامتی آن ها به خطر افتد.

جراحی زیبایی زنان در میان تمامی جراحی های زیبایی طرفداران بسیاری دارد. در این میان شناخت و انتخاب یک جراح زنان برای افراد سخت شده است. اکثر افراد در هنگام انتخای جراح زنان دچار تشویش و نگرانی می شوند از این رو تصمیم داریم برای شناخت هر چه بهتر یک جراح زنان اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . در واقع هدف ما بررسی ویژگی های یک جراح زیبایی زنان است و سعی داریم در این خصوص ویژگی هایی را بازگو نماییم . برای آشنایی با ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان با ما همراه باشید.

ویژگی بهترین جراح زیبایی زنان در اهواز

بیمار محور بودن

یکی از بارزترین ویژگی ها که سبب تمایز بین افراد می شود اهمیت دادن به بیمار یا به عبارتی بیمار محور بودن جراح می باشد . اکثر افراد زمانی که به یک پزشک مراجعه می کنند تمایل دارند که پزشک به صحبت های آن ها با دقت گوش فرا دهد و خواسته و انتظارات او را عملی نماید . به همین منظور اولویت داشتن بیمار و اهمیت دادن به او سبب جلب اعتماد بیمار و برقراری ارتباط خوب بین بیمار و پزشک می شود.

تجربه و تخصص

تجربه و مهارت جراح و متخصص زنان و زایمان در نتیجه درمان بسیار تاثیر گذار است، لذا اکثر افراد سعی دارند تحت درمان و جراحی فردی با تجربه و خبره باشند . جهت اطمینان و شناخت یک جراح زیبایی زنان خبره می توانید از مراجعه کنندگان و سوابق کاری پزشک مطلع شوید .  در این میان می توانید از مطالب درج شده در سایت های معتبر درباره جراح زنان خود اطلاعات کسب نمایید .

مسلط بودن بر تکنیک های نوین

باتوجه به پیشرفت های چند دهه اخیر در تمامی زمینه های علمی و پزشکی، آشنایی با تکنیک های روز پزشکی و استفاده از تکنولوژی های جدید می تواند ما را در رسیدن به نتیجه مطلوب کمک نماید. به طور معمول یک جراح زیبایی زنان سعی دارد خود را بروز نگه دارد و این تکنولوژی و تکنیک های جدید را به کار گیرد.

موقعیت جغرافیای مطب

با کثرت جمعیت تردد های بین شهری برای عموم افراد کمی سخت و زمان بر خواهد بود. بیشتر افراد سعی دارند به پزشکانی مراجعه نمایند که دسترسی به موقعیت جغرافیایی مطب آن ها آسان و به دور از ترافیک باشد. از این رو داشتن مطب با موقعیت جغرافیایی عالی برای بیماران بسیار حائز اهمیت می باشد .

لازم به ذکر است، بهتر است زمان مراجعه به جراح و متخصص زنان و زایمان تنها به دلیل در دسترس بودن موقعیت جغرافیایی مطب مراجعه نکنید  و سعی نمایید تمامی ویژگی ها را در زمان انتخاب لحاظ کنید.

آشنایی با عمل های زیبایی زنان

لابیاپلاستی

اگرچه جراحی های زیبایی بسیار رایج است، افراد بسیار کمی در مورد لابیاپلاستی چیزی شنیده اند. ممکن است نام آن را شنیده باشید، اما ممکن است اصلاً ندانید که چیست و کدام قسمت از بدن درگیر است.
جستجوی گوگل ممکن است عبارات دیگری مانند “جوانسازی واژن” یا “واژن طراح” را به دست آورد، با این حال، هدف این مقاله این است که ابتدا لابیاپلاستی را از سایر اشکال جوانسازی واژن متمایز کند، سپس به شما در مورد روش لابیاپلاستی واقعی آموزش دهد.
جوانسازی واژن یک اصطلاح گسترده است که تعداد زیادی از گزینه ها را برای این رشته در حال رشد از مراقبت های بهداشتی انتخابی در بر می گیرد. دستگاه‌ها و درمان‌های جدید تقریباً هر ماه وارد بازار می‌شوند، زیرا زنان بیشتر و بیشتری از این درمان‌ها استفاده می‌کنند.

تنگ کردن واژن

واژینوپلاستی یک روش سفت کردن واژن است که هدف آن “سفت کردن” واژنی است که در اثر زایمان واژن یا افزایش سن سست یا شل شده است. جراحی سفت کردن واژن که اغلب واژینوپلاستی نامیده می شود. سفت کردن واژن با جراحی نیز می تواند حساسیت را بهبود بخشد. واژینوپلاستی (همچنین به عنوان کولپورافی خلفی شناخته می شود) روشی است که برای سفت کردن واژن طراحی شده است. یک روش جایگزین، روش سفت کردن واژن غیر تهاجمی است که از طریق گرم کردن بافت ها با امواج رادیویی فرکانس یا لیزر انجام می شود. بیمارانی که سستی قابل توجهی دارند ممکن است سودی از این درمان های تنگ کردن واژن نداشته باشند و ممکن است کاندیدای بهتری برای سفت کردن واژن با جراحی واژینوپلاستی باشند.


درمان‌های «جوان‌سازی واژن» معمولاً شامل دستگاه‌های انرژی مانند لیزر، فرکانس رادیویی و اولتراسوند می‌شود. اکثر روش های جوانسازی واژن از نوعی انرژی برای دستیابی به نتایج بی شماری مانند سفت کردن واژن، کاهش بی اختیاری و از بین بردن خشکی واژن استفاده می کنند.
با این حال، FDA اخیراً بیانیه‌ای در مورد این نوع درمان‌ها منتشر کرده و توضیح می‌دهد که برخی از تولیدکنندگان این دستگاه‌ها با ادعاهای بالینی این دستگاه‌ها کاملاً شفاف نیستند.

تفاوت اصلی بین لابیاپلاستی و درمان دیگری که زیر چتر “جوانسازی واژن” است، لابیاپلاستی یک روش جراحی است. هدف از عمل لابیاپلاستی کاهش اندازه لابیا مینور (بافت های داخلی اندام تناسلی زنانه) به گونه ای است که با لابیا ماژور (قسمت بیرونی دستگاه تناسلی زنانه) همسطح شود. این روش شامل استفاده از چندین تکنیک مختلف جراحی بسته به وضعیت خاص بیمار است. برای لابیاپلاستی نیازی به دستگاه انرژی وجود ندارد و شما با جراح پلاستیک خود برای تعیین اهداف جراحی خود کار خواهید کرد.

سفید کردن واژن

درمان های سفید کننده و بلیچینگ واژن نوعی فرآیند لایه برداری است. تغییر رنگ، تیره شدن و رنگ‌آمیزی ناحیه‌ای می‌تواند در لابیا ماژور که با مو پوشیده شده و در ناحیه «فرج» در ناحیه تناسلی خارجی قرار دارد رخ دهد. برای رفع این مشکل، درمان های سفید کننده و سفید کننده ناحیه تناسلی نتایج بسیار رضایت بخشی به دست می دهد. درمان های سفید کننده یا بلیچینگ لیزر نوعی فرآیند لایه برداری و یکی از روش های زیبایی اندام تناسلی است.
احیه تناسلی بیرونی می تواند در طول زمان به دلایل مختلف تیره یا تغییر رنگ دهد. این وضعیت ممکن است باعث ناراحتی زیبایی در زنان شود. عوامل زیر در تیره شدن ناحیه تناسلی خارجی نقش دارند:
هورمون استروژن
نور خورشید
داشتن پوست تیره
بارداری
استفاده از قرص های ضد بارداری (OCS)
سندرم تخمدان پلی کیستیک
برخی اختلالات هورمونی
اپیلاسیون ناحیه تناسلی با موم یا لیزر

تزریق چربی به واژن

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای بازگرداندن ظاهری جوان‌تر به لابیا ماژورا، جایگزین کردن چربی زیر پوستی است که با افزایش سن از بین رفته است. چربی را می توان از یک ناحیه مانند دسته های عشق (که پهلوها نیز نامیده می شود) یا داخل ران ها برداشت و به لب های بزرگ منتقل کرد. با افزودن حجم به لب های بزرگ، آن ها اغلب بلند شده و پرتر و جوان تر به نظر می رسند. این روش تنها حدود یک ساعت طول می کشد و می توان آن را با سایر روش ها از جمله بزرگ کردن سینه یا لابیاپلاستی ترکیب کرد. چرا مزایا بسیاری را از قبیل موارد زیر به همراه دارد.
نتایج نرم تر و طبیعی تر
رویکرد کاملا طبیعی با استفاده از چربی بدن خودتان
روش کم تهاجمی
حداقل زمان خرابی و فرآیند بازیابی
نتایج تمایل به ماندگاری طولانی دارند
افزایش اعتماد به نفس در ظاهر شخصی

تزریق ژل به واژن

پرکننده‌های واژن یک روش غیرجراحی برای جوان‌سازی واژن است که به طور موقت و موثر بافت‌های واژن را سفت می‌کند و لابیا بزرگ را حجیم می‌کند و ظاهر و عملکرد بافت تناسلی زنانه را بازیابی می‌کند.

پرینه پلاستی

پرینئوپلاستی (معروف به پرینورافی) یک عمل جراحی زیبایی برای ترمیم ناحیه بین دهانه واژن و مقعد به نام پرینه است. زنانی که از طریق واژینال بچه به دنیا آورده اند ممکن است آسیب عمدی (اپیزیوتومی) یا تصادفی به پرینه را تجربه کرده باشند که باعث ایجاد بافت اسکار و ظاهر یا عملکرد نامطلوب ناحیه پرینه شده است.
زنانی که اضافه وزن دارند نیز ممکن است مشکلات پرینه را تجربه کنند. آسیب پرینه می تواند باعث زیبایی ضعیف، زایمان های بعدی دشوار و رابطه جنسی ناراحت کننده واژینال (دیسپارونی) شود. پرینئوپلاستی را می توان با سایر روش های جراحی جوانسازی واژن مانند واژینوپلاستی یا لابیاپلاستی ترکیب کرد.

کلام آخر

هدف ما آشنایی با ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان است. امید داریم که با نشر این مقاله شما را در انتخاب هر چه بهتر یاری رسانیم تا از بروز عوارض و مشکلات احتمالی ناشی از جراح ناکارآمد کاسته و پیشگیری نماییم. در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید به قسمت انتهایی مقاله مراجعه کرده و نظر خود را با ما در میان بگذارید .

دکتر شبنم سالمی

دکتر شبنم سالمی

دکتر شبنم سالمی فوق تخصص نازایی و ivf و جراح و متخصص زنان و زایمان

فوق تخصص نازایی از مرکز نازایی رویان تهران و عضو هیئت علمی دانشگاه اهواز

برچسب ها:

مقالات مرتبط

مراقبت های بعد از واژینوپلاستی یا تنگ کردن واژن

مراقبت های بعد از واژینوپلاستی یا تنگ کردن واژن

مراقبت های بعد از واژینوپلاستی یا تنگ کردن واژن از مراحل کلیدی برای دستیابی به نتایج مطلوب از این جراحی است. این جراحی که به منظور بازسازی و تقویت عضلات و بافت‌های واژن انجام می‌شود، می‌تواند به...

نحوه خوابیدن بعد از عمل لابیاپلاستی

نحوه خوابیدن بعد از عمل لابیاپلاستی

نحوه خوابیدن بعد از عمل لابیاپلاستی برای آن دسته از افرادی که این جراحی را انجام داده‌اند یا قصد انجام آن را دارند یک موضوع بسیار مهم است. بهتر است بدانید که علاوه بر مهارت و تجربه پزشک جراح زیبایی...

لابیاپلاستی در اهواز

لابیاپلاستی در اهواز

لابیاپلاستی یکی از روش‌های جراحی زیبایی است که به منظور تغییر شکل و اندازه لبهای آلت تناسلی زنانه، به ویژه لبهای بیرونی یا داخلی، انجام می‌شود. این فرآیند می‌تواند به افزایش اعتماد به نفس و افزایش...

عفونت بعد از لابیاپلاستی

عفونت بعد از لابیاپلاستی

لابیاپلاستی زمانی که توسط یک جراح واجد شرایط انجام شود به طور کلی ایمن در نظر گرفته می شود اما مانند هر عمل جراحی، خطر عوارض از جمله عفونت وجود دارد. درک احتمال عفونت پس از لابیاپلاستی و انجام...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۸ دیدگاه ها
 1. مطلب رو کامل خوندم و واقعاً مفید بود. متشکرم.

  پاسخ
  • خواهش میکنم. ممنون از توجه و مطالعه تون.

   پاسخ
 2. با سلام خانم دکتر سالمی من خانم ۶۰ سال بالا دارم
  یکی دو سال خشکی واژن پیدا کرده ام ودرد هم دارم مدتی از کرم باریج استفاده کردم ولی بعد از مدتی باز درد شروع میشود می‌خوام عمل لیزر مونالیزا انجام دهم آیا امکانش هست یانه

  پاسخ
  • با سلام. باید مورد معاینه قرار بگیرید. جهت مشاوره یا دریافت تایم ویزیت با شماره ۰۶۱۳۳۳۸۳۸۴۴ تماس بگیرید

   پاسخ
 3. باسلام
  خانم دکترحین سزارین چربی شکم را درمیاورد؟
  هزینه سزارین ولیفت شکم چقدمیشه؟
  کدام بیمارستان هافعالیت دارد؟
  باکدام بیمه هاقرارداد دارد

  پاسخ
 4. ممنون از مطالب مفیدی که در اختیار ما گذاشتید

  پاسخ
 5. ممنون از اطلاعاتی که در اختیار ما گذاشتید

  پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *