انتخاب برگه
دکتر شبنم سالمی / جراحی زیبایی زنان / راه های مناسب برای زیبایی و جوانسازی واژن
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

راه های مناسب برای زیبایی و جوانسازی واژن

راه های مناسب برای زیبایی و جوانسازی واژن

افزایش سن از عواملی است که می تواند بر روی زیبایی و جوانی اندام های بدن تاثیر بگذارد . با افزایش سن با کاهش تولید کلاژن در تمامی اندام های بدن می شویم و همین امر می تواند بر روی عملکرد سطوح مخاطی بدنی تاثیر بگذارد . یکی از سطوح مخاطی بدن ناحیه تناسلی است که با کاهش تولید کلاژن در این ناحیه، با مشکلات بسیاری مواجه می شویم که می تواند بر روی کیفیت زندگی افراد تاثیر بگذارد .

جوانسازی واژن شامل چندین شیوه زیبایی است و یک روش غیر تهاجمی به شمار می آید که می تواند موجب زیبایی، بازگشت به حالت طبیعی واژن می شود . جوانسازی واژن می تواند شامل چندین شیوه باشد .

ابتدا جراح زیبایی زنان به بررسی آناتومی ناحیه تناسلی می پردازد . سپس با توجه به نوع مشکل آناتومی بدن شیوه جوانسازی واژن را انتخاب می نماید .

راه های مناسب برای زیبایی و جوانسازی واژن

راه های مناسب برای زیبایی و جوانسازی واژن

مزیت های جوانسازی واژن

جوانسازی واژن دارای مزیت های بسیاری است که دوره نقاهت آن بسیار کوتاه می باشد . این شیوه های جوانسازی در کوتاه ترین زمان ممکن و طی چند جلسه قابل انجام است . علاوه بر این، می تواند موجب جوان تر شدن ناحیه تناسلی و بهبود روابط جنسی شود .

شیوه های جوانسازی واژن

امروزه تکنیک های جدید به منظور شادابی و جوانی ناحیه تناسلی مورد استفاده قرار می گیرد که برخی از این شیوه ها عبارت است از :

تزریق فیلر

یکی از شیوه های جوانسازی واژینال تزریق فیلر است که فیلر می تواند به دو صورت ژل و چربی باشد و فیلر ها می تواند موجب افزایش حجم ناحیه تناسلی و رفع مشکلاتی همچون خشکی واژن شود . نتیجه این شیوه جوانسازی در کوتاه ترین زمان و بلافاصله پس از انجام آن قابل مشاهده خواهد بود .

تزریق ژل به واژن

تزریق ژل می تواند موجب افزایش حجم لبهای بزرگ ناحیه تناسلی و رفع چین و چروک شود . تزریق ژل به واژن یک روش جوانسازی بسیار آسان بوده و بلافاصله پس از تزریق نتیجه آن قابل مشاهده است، اما برخی از افراد بهتر است به دلیل شرایطی که دارند از این روش استفاده نکنند افرادی نظیر بارداران، دیابتی ها، افراد با مشکلات انعقادی خون و یا سابقه داشتن حساسیت ها  …

مدت زمان ماندگاری تزریق ژل به واژن بسته به نوع برند آن متفاوت می باشد ولی حدود بین یک تا دو سال متغیر می باشد.

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی یک فیلر طبیعی از بدن خود فرد است که بدون ایجاد برش و بخیه قابل انجام خواهد بود . تزریق چربی به واژن یک روش جوانسازی به دلیل طبیعی بودن آن کاملا بدون عارضه بوده و هیچ گونه آلرژی و عفونتی را برای فرد ایجاد نخواهد کرد .

دکتر شبنم سالمی جراح زیبایی زنان با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین متخصص زنان و زایمان در اهواز می توانید به آدرس اینستاگرام دکتر شبنم سالمی مراجعه کنید .

جوانسازی واژن با لیزر

لیزر یکی از تکنیک های روز پزشکی است که در جوانسازی واژن مورد استفاده قرار می گیرد . این شیوه از جوانسازی واژن می تواند موجب بهبود ظاهر ناحیه تناسلی و تنگ کردن واژن شود . این شیوه از جوانسازی واژن می تواند سبب افزایش میل جنسی شود .

لیزر یکی از شیوه های بدون عارضه و درد است که طی چند جلسه قابل انجام است . مدت زمان انجام لیزر بسته به نوع درمانی که انجام می شود و شدت آن متفاوت خواهد بود . لیزر می تواند موجب جوانسازی واژن، تحریک کلاژن سازی و رفع خشکی واژن شود .

در این شیوه از جوانسازی واژن مشکلات ظاهری و داخلی ناحیه تناسلی بدون هیچ گونه برش و بیهوشی قابل انجام است . معمولا دوره نقاهت این شیوه بسیار کوتاه بوده و یک روش کاملا ایمن و بدون درد است . در واقع با استفاده از لیزر می توان بدون کوچکترین آسیبی به بافت های مجاور و به رفع مشکلات ناحیه پرداخت .

استفاده از لیزر به منظور درمان بیماری ها و جوانسازی واژینال بدون درد است زیرا قبل از انجام آن از بی حسی موضعی استفاده می شود .

پس از جوانسازی واژن با لیزر فرد بلافاصله می تواند به محل زندگی خود بازگردد و به انجام فعالیت های روزمره خود بپردازد، اما برقراری رابطه جنسی بهتر است به مدت یک هفته به تعویق افتد .

کلام آخر

جوانسازی واژن از شایعترین جراحی های زیبایی زنان است که یک جراحی کاملا بدون عارضه است . در صورتی که تمایل دارید یکی از شیوه های جوانسازی واژینال را انتخاب نمایید می توانید به یک جراح زیبایی زنان خوب مراجعه نمایید تا با انتخاب صحیح به رفع مشکل خود بپردازید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص نازایی در اهواز مراجعه نمایید .

دکتر شبنم سالمی

دکتر شبنم سالمی

دکتر شبنم سالمی فوق تخصص نازایی و ivf و جراح و متخصص زنان و زایمان

فوق تخصص نازایی از مرکز نازایی رویان تهران و عضو هیئت علمی دانشگاه اهواز

برچسب ها:

مقالات مرتبط

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

سفید یا روشن شدن ناحیه تناسلی و از بین بردن رنگدانه اطراف واژن از مواردی است که امروز مورد توجه بسیاری از زنان می باشد. این امر امروزه بسیار رایج است و مورد استفاده بسیاری از زنانی است که در هنگام...

لابیاپلاستی در اهواز

لابیاپلاستی در اهواز

هایپتروفی لابیا، اصلاحی است که برای بزرگ بودن ناحیه تناسلی در نظر گرفته می شود. بسیاری از خانم ها از بزرگ بودن لابیای خود ناراضی بوده و از پوشیدن لباس های تنگ و چسبان خجالت می کشند. این در حالی است...

عمل لابیاپلاستی با لیزر در اهواز

عمل لابیاپلاستی با لیزر در اهواز

در میان جراحی های زیبایی زنان، عمل لابیاپلاستی جزء پرطرفدارترین جراحی ها به شمار می آید . در واقع عمل لابیاپلاستی بر روی ناحیه خارجی تناسلی انجام می شود . عمل لابیاپلاستی در اهواز روش های جراحی...

جراحی زیبایی واژن در اهواز

جراحی زیبایی واژن در اهواز

یکی از مباحث داغ پزشکی امروز، جراحی های زیبایی زنان می باشد. تمایل به زیبایی یک حس غریزی است که هر انسانی دوست دارد زیبا و جذاب باشد. ناحیه تناسلی یکی از نواحی بسیار مهم برای بانوان است که زیبایی و...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.