انتخاب برگه
دکتر شبنم سالمی / جراحی زیبایی زنان / جراحی زیبایی واژن در اهواز
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

جراحی زیبایی واژن در اهواز

جراحی زیبایی واژن

یکی از مباحث داغ پزشکی امروز، جراحی های زیبایی زنان می باشد. تمایل به زیبایی یک حس غریزی است که هر انسانی دوست دارد زیبا و جذاب باشد. ناحیه تناسلی یکی از نواحی بسیار مهم برای بانوان است که زیبایی و جوانی آن می تواند بر روی حس اعتماد به نفس و همچنین روابط زناشویی آن ها تاثیر بسزایی بگذارد.

در گذشت انجام اعمال جراحی بسیار سخت بود و یک تابو محسوب می شد ولی امروزه با پیشرفت های بسیار در حیطه پزشکی و فرهنگی بانوان می توانند به راحتی به فکر زیبایی و سلامتی خود باشند.

ناحیه تناسلی از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است که اعمال جراحی گوناگونی بر روی این دو بخش به منظور زیبایی و درمانی انجام می شود، در صورتی که تمایل دارید به چنین اعمال جراحی بپردازید و آگاهی در این زمینه کسب نمایید با ما همراه باشید:

جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن

انواع اعمال زیبایی زنان

جراحی زیبایی زنان شامل جراحی قسمت بیرونی ناحیه تناسلی و جراحی داخلی واژن می شود. بر روی هر قسمت از ناحیه تناسلی جراحی های مختلفی به منظور رفع مشکلات آن صورت می گیرد، که انتخاب روش عمل زیبایی واژن بسته به شرایط فرد و صلاح دید پزشک متفاوت می باشد. برای آشنایی با اعمال جراحی زیبایی واژن به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

تنگ کردن ناحیه تناسلی

تنگ کردن ناحیه تناسلی (واژن) به روش های متعددی انجام می گیرد. از روش های تنگ کردن واژن می توان به لیفت با نخ، لیزر و عمل جراحی است. انتخاب هر کدام از این روش های زیبایی و انجام چنین جراحی هایی بسته به وضعیت بیمار و صلاح دید جراح زیبایی زنان متفاوت می باشد. لذا برای آنکه بدانیم کدام روش درمانی مناسب است بایستی تحت معاینه پزشک قرار بگیریم.

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یک روش زیبایی است که در این عمل جراحی بر روی لابیاهای کوچک عمل جراحی صورت می گیرد. افرادی که لابیاهای بزرگی دارند و از شکل ظاهری لابیاهای خود ناراضی هستند، می توانند جراحی لابیاپلاستی انجام دهند.

 

بیشتر بخوانید
پرینورافی در اهواز

این جراحی به دو روش لابیاپلاستی با لیزر و تیغ جراحی قابل انجام است. در حقیقت این روش زیبایی با بی حسی موضعی به صورت سرپایی انجام می گردد و نیازی به مل مجدد نخواهد داشت و برگشت پذیر نمی باشند. لازم به ذکر است، انتخاب روش جراحی بسته به شرایط بیمار و صلاح دید پزشک تعیین می گردد.

دختران جوان باکره هم می توانند در صورت داشتن لابیاهای بزرگ این جراحی را انجام دهند، زیرا این جراحی بر روی ناحیه تناسلی خارجی آن ها انجام می شود و هیچ گونه آسیبی به ناحیه تناسلی آن ها وارد نخواهد کرد.

عمل لابیاپلاستی یک جراحی کم تهاجمی است و نیازی به مراقبت خاصی نخواهد داشت، اما برای دستیابی به نتیجه مطلوب بهتر است به مدت سه روز استراحت نمایید و پس از این بازه زمانی می توانید به محل کار خود بازگردید. پس از یک روز می توانید استحمام نمایید و از داروهای تجویز شده توسط پزشک استفاده نمایید. همچنین برقراری تماس جنسی بهتر است پس از عمل کوچک کردن لابیاهای ناحیه تناسلی به مدت یک ماه انجام نشود.

تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن یکی از اعمال جراحی زیبایی واژن است که جز اعمال جراحی کم تهاجمی به شمار می آید. این روش زیبایی نیازی به بیهوشی و بستری در بیمارستان نخواهد داشت و می تواند موجب جوانسازی واژن و حجم دهی ناحیه تناسلی شود.

تزریق چربی به واژن

بافت بدن به مرور زمان و افزایش سن با کاهش چربی مواجه می شود که این امر می تواند منجر به بروز چین و چروک های پوستی شود. ناحیه تناسلی همانند دیگر نواحی بدن مستثنا از این امر نخواهد بود.

چربی یک فیلر طبیعی از بدن خود فرد است، که از نواحی مختلف بدن همچون اطراف زانوها، ران، شکم و پهلو ها می توان استخراج نمود و پس از فرآیند آماده سازی به ناحیه تناسلی جهت جوانسازی و حجم دهی استفاده نمود.

تزریق چربی به واژن یک روش زیبایی کم عارضه است که تنها با بی حسی موضعی صورت می گیرد. اما جالب است بدانید که تزریق چربی به ناحیه تناسلی طی دو تا سه مرحله صورت گیرد.

زیبایی ناحیه تناسلی با آر اف

از دیگر اعمال جراحی زیبایی ناحیه تناسلی انجام روش آر اف می باشد، که این امر کمک بسزایی در زیبایی خواهد داشت. اما لازم است بدانید که انجام این روش درمان بسته به شرایط فرد و صلاح دید پزشک تعیین می گردد.

دکتر شبنم سالمی جراح زیبایی زنان با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با متخصص زنان و زایمان در اهواز می توانید با شماره ۰۶۱۳۳۳۸۳۸۴۴ تماس حاصل فرمایید یا به آدرس اینستاگرام دکتر شبنم سالمی مراجعه کنید.

کلیتوریس

کلیتوریس یک قسمت از ناحیه تناسلی خارجی است که در این بخش پوستی وجود دارد. گاهی اوقات ممکن است پوست این ناحیه مشکلاتی را برای فرد به وجود آورد که برداشتن این پوست می تواند موجب افزایش میل جنسی شود. جراحی کلیتوریس به دو صورت در مطب و بیمارستان صورت می گیرد.

بیشتر بخوانید
تنگ کردن واژن با لیزر

لیفت واژن با نخ

لیفت واژن با نخ یک روش زیبایی کم تهاجمی است که به منظور لیفت ناحیه تناسلی و حجیم کردن این ناحیه انجام می گردد. این روش زیبایی نیازی به بیهوشی عمومی نخواهد داشت و تنها با بی حسی موضعی صورت می گیرد. روش لیفت واژن با نخ دارای مزیت های بسیاری می باشد که از مهمترین مزیت های آن کوتاه بودن دوره نقاهت و ماندگاری بالایی آن می باشد.

واژینوپلاستی

واژینوپلاستی یکی دیگر از اعمال جراحی واژن است که جهت تنگ کردن عضلات کف لگنی اطراف واژن انجام می شود. هدف از انجام این روش، افزایش کنترل این عضلات و هم چنین افزایش میل جنسی می باشد. واژینوپلاستی هم چنین به ترمیم کشیدگی و پارگی های ناشی از زایمان نیز کمک می کند.

رفع تیرگی ناحیه تناسلی

یکی از مسائلی که بسیاری از زنان با آن مواجه هستند و سبب عدم اعتماد به نفس آن ها می شود، تیرگی ناحیه تناسلی است. علل متعددی می تواند موجب تیرگی ناحیه تناسلی شود، که از علل آن می توان به مواردی همچون ذیل اشاره نمود؛

  • استفاده از لباس های تنگ
  • اختلالات هورمونی ناشی از بیماری های خاص مانند: دیابت
  • اختلالات هورمونی ناشی از بارداری
  • نژاد
  • شیو های مکرر
  • ابتلا به بیماری تخمدان پلی کیستیک

یکی از مسائلی که سبب رفع تیرگی ناحیه تناسلی می شود و در درمان آن بسیار موثر است، لیزر ناحیه تناسلی می باشد. به طور معمول این روش زیبایی طی سه بار و هر بار به فاصله یکبار قابل انجام است و بیماران می توانند با انجام لیزر به رفع مشکل خود بپردازند.

پرینورافی

پرینورافی یا دیگر عمل های جراحی زیبایی می تواند یک روش یا یک راه حل برای رسیدن به چنین اهدافی بر شمرده شود. پرینورافی مانند دیگر عمل های جراحی زیبایی واژن به جوانسازی، ترمیم و بازسازی واژن می پردازد.

کلام آخر

جراحی زیبایی زنان از مهمترین اعمال جراحی است که تاثیر بسزایی در زیبایی و سلامت زنان خواهد داشت. در واقع هدف ما از ارائه این مطلب آشنایی عموم افراد از چنین اعمال جراحی است. در صورت تمایل و انجام چنین جراحی هایی بهتر است به یک جراح زیبایی زنان متبحر مراجعه نمایید، زیرا انتخاب جراح تاثیر بسزایی در نتیجه جراحی خواهد داشت.

بیشتر بخوانید
لابیاپلاستی در اهواز

بسیار خرسندیم که توانسته ایم با ارائه چنین مطالبی شما را در آگاهی بیشتر یاری رسانیم. در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید سوالات خود را از ما بپرسید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در اهواز مراجعه نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۳]
دکتر شبنم سالمی

دکتر شبنم سالمی

دکتر شبنم سالمی فوق تخصص نازایی و ivf و جراح و متخصص زنان و زایمان

فوق تخصص نازایی از مرکز نازایی رویان تهران و عضو هیئت علمی دانشگاه اهواز

مقالات مرتبط

پرینورافی در اهواز

پرینورافی در اهواز

پرینورافی افزایش سن از عواملی است که می تواند بر روی زیبایی و جوانی اندام های بدن تاثیر بگذارد . با افزایش سن با کاهش تولید کلاژن در تمامی اندام های بدن می شویم و همین امر می تواند بر روی عملکرد...

تنگ کردن واژن با لیزر

تنگ کردن واژن با لیزر

تنگ کردن واژن با لیزر تنگ کردن واژن دیگر یک رویا نیست و افراد میتوانند با استفاده از لیزر به رفع مشکلات ناحیه تناسلی خود بپردازند . تنگ کردن واژن با لیزر یک روش کاملا مطمئن و غیر قابل بازگشت است ....

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر یکی از دغدغه ها و نگرانی های که اکثر بانوان با آن مواجه هستند، تیرگی ناحیه تناسلی می باشد . در سال های اخیر روش های بسیاری به منظور سفید کردن ناحیه تناسلی رواج پیدا...

بهترین جراح زیبایی زنان در اهواز

بهترین جراح زیبایی زنان در اهواز

بهترین جراح زیبایی زنان در اهواز علم پزشکی زنان طیف بسیار گسترده ای دارد این طیف از دوران بارداری تا میانسالی را شامل می شود . امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی علم پزشکی زنان هم با پیشرفت بسیاری...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *