انتخاب برگه
دکتر شبنم سالمی / جراحی زیبایی زنان / تنگ کردن واژن با لیزر
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

تنگ کردن واژن با لیزر

تنگ کردن واژن با لیزر

تنگ کردن واژن دیگر یک رویا نیست و افراد میتوانند با استفاده از لیزر به رفع مشکلات ناحیه تناسلی خود بپردازند . تنگ کردن واژن با لیزر یک روش کاملا مطمئن و غیر قابل بازگشت است .

گشادی واژن دلایلی مختلفی دارد، اغلب عواملی همچون زایمان طبیعی، افزایش سن، چند قلوزایی و مشکلاتی دیگر می تواند موجب گشادی این ناحیه شود .

تنگ کردن واژن با لیزر

تنگ کردن واژن با لیزر

هدف از تنگ کردن واژن با لیزر چیست ؟

یکی از جراحی زیبایی زنان که به خصوص در دوران ورود به یائسگی رواج بسیاری پیدا کرده است تنگ کردن واژن با لیزر می باشد . لیزر یکی از روش های جوانسازی واژن است که جهت بهبود فرآیند تولید کلاژن مورد استفاده قرار می گیرد . با ترمیم و بازسازی واژن و جوانسازی آن می توانیم نشانه های ضعف و شلی را با کمک لیزر درمان نماییم .

کاهش تولیدکلاژن در دوران یائسگی منجر به بروز تغییراتی در واژن و مشکلاتی خواهد شد که شامل: ضعف واژن، سوزش، خارش و خشکی واژن و درد در طول رابطه جنسی می باشد .

مزایای تنگ کردن واژن با لیزر

یکی از عوامل سازنده و تاثیر گذار بر روی بافت واژن کلاژن می باشد . لیزر یکی از بهترین روش ها است که منجر به تولید کلاژن سازی در ناحیه واژن می شود . هدف از لیزر به عنوان تنگ کردن واژن بهبود بافت این ناحیه و تولید کلاژن سازی می باشد . تنگ کردن واژن با لیزر مزایای بسیاری دارد که در ادامه به شرح برخی از آن ها می پردازیم …

درمان سستی واژن، بهبود خارش، سوزش و خشکی واژن، بهبود و رفع درد در زمان رابطه جنسی، کاهش عفونت ادراری و تورم، احساس بهبود در روابط جنسی و ارگاسم های بهتر

از مهمترین مزایای این روش زیبایی و درمانی افزایش انعطاف پذیری بیشتر عضلات، افزایش خونرسانی، تنگ کردن کانال واژن، جوانسازی واژن و کاهش عفونت های ناشی از روابط جنسی می باشد .

دکتر شبنم سالمی جراح زیبایی زنان با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با متخصص زنان و زایمان در اهواز می توانید به آدرس اینستاگرام دکتر شبنم سالمی مراجعه کنید .

تاثیرات لیزر

در روش تنگ کردن واژن ابتدا پروب لیزر وارد واژن شده و اشعه لیزر بر روی بافت واژن متمرکز می شود . طی انجام لیزر درمانی بیمار هیچ گونه دردی را نخواهد داشت . پس از ورود پروب لیزر، اشعه لیزر به بازسازی و ترمیم بافت واژن می پردازد و موجب تحریک سلول ها و تولید دوباره سلول ها می شود . لذا این روش می تواند موجب شده تا بافت واژن تنگ تر و مستحکم تر شود و انعطاف بیشتری را نسبت به قبل داشته باشد .

نتایج و تعداد جلسات تنگ کردن واژن با لیزر

به طور معمول نتیجه تنگ کردن واژن با لیزر پس از اولین جلسه قابل مشاهده خواهد بود . اما به معمول به منظور دستیابی به نتایج مطلوب تر و طولانی تر انجام سه جلسه لیزر درمانی توصیه می شود . لازم به ذکر است، تعداد جلسات تنگ کردن واژن با لیزر بسته به میزان مشکل بیمار متفاوت می باشد . به طور حتم جراح زیبایی زنان پس از بررسی ها و ارزیابی های لازم با توجه به شرایط و وضعیت جسمی بیمار  تعداد جلسات درمان را مشخص می نماید .

کلام آخر

در صورتی که تمایل دارید روابط جنسی بهتر داشته باشید و قدرت جنسی زنانه خود را افزایش دهید می توانید با یک جراح زیبایی زنان مشورت نمایید و با انجام این روش به رفع مشکلات خود بپردازید، جهت مشاوره می توانید با شماره ۳۳۳۸۳۸۴۴ تماس حاصل فرمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در اهواز مراجعه نمایید .

دکتر شبنم سالمی

دکتر شبنم سالمی

دکتر شبنم سالمی فوق تخصص نازایی و ivf و جراح و متخصص زنان و زایمان

فوق تخصص نازایی از مرکز نازایی رویان تهران و عضو هیئت علمی دانشگاه اهواز

برچسب ها:

مقالات مرتبط

روش های مناسب برای زیبایی و جوانسازی واژن

روش های مناسب برای زیبایی و جوانسازی واژن

امروزه روش های مناسب زیبایی و جوانسازی واژن تنها با یک درمان چند دقیقه ای و با کمترین درد و عوارض امکان پذیر است. بافت واژن، درست مانند پوست صورت، در طول زمان تغییر می کند. هنگامی که کلاژن از دست می...

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

سفید یا روشن شدن ناحیه تناسلی و از بین بردن رنگدانه اطراف واژن از مواردی است که امروز مورد توجه بسیاری از زنان می باشد. این امر امروزه بسیار رایج است و مورد استفاده بسیاری از زنانی است که در هنگام...

لابیاپلاستی در اهواز

لابیاپلاستی در اهواز

هایپتروفی لابیا، اصلاحی است که برای بزرگ بودن ناحیه تناسلی در نظر گرفته می شود. بسیاری از خانم ها از بزرگ بودن لابیای خود ناراضی بوده و از پوشیدن لباس های تنگ و چسبان خجالت می کشند. این در حالی است...

عمل لابیاپلاستی با لیزر در اهواز

عمل لابیاپلاستی با لیزر در اهواز

در میان جراحی های زیبایی زنان، عمل لابیاپلاستی جزء پرطرفدارترین جراحی ها به شمار می آید . در واقع عمل لابیاپلاستی بر روی ناحیه خارجی تناسلی انجام می شود . عمل لابیاپلاستی در اهواز روش های جراحی...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.