انتخاب برگه
دکتر شبنم سالمی / جراحی زیبایی زنان / سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر
مدت زمان مطالعه ۱۱ دقیقه

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

سفید یا روشن شدن ناحیه تناسلی و از بین بردن رنگدانه اطراف واژن از مواردی است که امروز مورد توجه بسیاری از زنان می باشد. این امر امروزه بسیار رایج است و مورد استفاده بسیاری از زنانی است که در هنگام برقراری رابطه به دلیل تیره شدن قسمت های مقعدی و فرج احساس راحتی نمی کنند. با انجام روشن سازی واژن با لیزر می توان از شر این مشکلات خلاصی یافت و از داشتن رابطه جنسی با کیفیت لذت برد. بنابراین به دلیل محبوبیت روشن سازی واژن با لیزر، تصمیم گرفته ایم که در این مقاله به این موضوع بپردازیم. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

یکی از دغدغه ها و نگرانی های که اکثر بانوان با آن مواجه هستند، تیرگی ناحیه تناسلی می باشد. در سال های اخیر روش های بسیاری به منظور سفید کردن ناحیه تناسلی رواج پیدا کرده است، اما هیچ کدام از آن روش ها موثر نبوده و ماندگاری نداشته است. تیرگی ناحیه تناسلی در برخی افراد منجر به خجالت زدگی و کاهش اعتماد به نفس در آن ها شده است، در صورتی که شما با این مشکل مواجه هستید بهتر است به جای آنکه خودسرانه هر روشی را امتحان کنید با یک جراح زیبایی زنان در این زمینه مشورت نماید تا از بهترین روش سفید کردن واژن و هزینه های آن مطلع شوید.

در مورد راه های مناسب جوانسازی واژن بیشتر بدانید.

کاندیدای مناسب سفید کردن واژن با لیزر

زنانی که به دنبال زندگی جنسی بهتر هستند، واجد شرایط انجام سفید کردن واژن با لیزر هستند. با انجام این فرآیند می توان ناحیه تناسلی بدن را تقویت کرد و در نهایت باعث بهبود زندگی جنسی شد. تغییر رنگ ممکن است در هر زمان و به دلیل تغییرات رنگ ناخواسته مختلف مانند بارداری، افزایش سن، تغییرات هورمونی و سایر عوامل محیطی رخ دهد. این درمان می تواند برای زنانی مفید باشد که:

 • به دلیل پوست تیره تر در تحریک جنسی با مشکل مواجه می شوند.
 • زنانی که از نظر ژنتیکی پوست تیره تری دارند.
 • زنانی که از ظاهر اندام تناسلی خود ناراضی هستند.
 • زنانی که تغییرات هورمونی، افزایش سن و بارداری را پشت سر گذاشته اند.
 • زنانی که عاری از مشکلات جدی سلامتی هستند و به دنبال تقویت اندام های خصوصی خود هستند.

علل تیرگی اندام تناسلی کدامند؟

 • عدم تعادل هورمونی
 • لباس زیر تنگ
 • سن
 • استعداد ژنتیکی
 • حاملگی ها
 • تماس با پانسمان در طول دوره
 • اعمال جنسی
 • کرم های موبر و اصلاح

روش های سفید کردن ناحیه تناسلی

روش های مختلفی به منظور رفع تیرگی ناحیه تناسلی وجود دارد که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم …

سفید کردن ناحیه تناسلی با کرم های شیمیایی

در گذشته پمادهای شیمیایی به منظور سفید کردن ناحیه تناسلی مورد استفاده قرار می گرفت که نتایج خوبی را در برنداشته زیرا پوست ناحیه تناسلی بسیار حساس است و همین امر موجب روشن سازی واژن نخواهد شد .

سفید کردن ناحیه تناسلی با صابون

صابون دارای ph بوده و استفاده از صابون موجب بر هم زدن تعادل ph ناحیه تناسلی می شود و منجر به تیرگی ناحیه تناسلی و تاثیر در عملکرد می گردد.

هزینه سفید کردن واژن

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

امروزه یکی از روش های مناسب برای سفید کردن ناحیه تناسلی استفاده از لیزر می باشد، زیرا استفاده از این روش عارضه ای نخواهد داشت در صورتی که هر روش دیگری با عوارضی همراه خواهد بود. لیزر از بهترین و سریعترین روش ها به منظور سفید سازی این ناحیه می باشد که طول مدت زمان انجام این روش حدود سی دقیقه خواهد بود. قبل از شروع به لیزر از کرم های بی حسی استفاده می شود لذا این روش کاملا بدون درد خواهد بود و هیچ گونه خطری برای فرد نخواهد داشت. اشعه لیزر موجب می شود تا رنگدانه های پوستی از بین برود و همین امر موجب رفع تیرگی ناحیه تناسلی می شود. بنابراین استفاده از روش های جراحی زیبایی واژن و جوانسازی واژن از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

مزایای سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

سفید کردن واژن با لیزر فرآیندی است که برای بر طرف کردن تیرگی ناحیه تناسلی و روشن کردن پوست اطراف ناحیه واژن استفاده می شود. با استفاده از لیزر، لایه تیره رویی پوست روشن می شود و پس از بهبود التهاب، رنگ صورتی روشن ظاهر می شود. در واقع با روشن کردن واژن با لیزر رنگدانه های تیره  از بین می رود و تحریک کلاژن سازی صورت می گیرد. این روش ۲۰-۳۰ دقیقه طول می کشد و پس از درمان هیچ دردی وجود ندارد. در واقع سفید کردن واژن به منظور ایجاد  زیبایی و جذابیت در خانم ها و خلاص شدن از شر رنگ تیره‌ به کار گرفته می شود.

برخی از مزایای درمان تیرگی واژن در زیر ذکر شده است:

لیزر یک روش غیرتهاجمی است و بدون درد و خونریزی خواهد بود .

نتیجه و اثر بخشی آن بسیار سریع خواهد بود.

نیازی به بستری شدن نخواهد داشت و فرد پس از انجام لیزر درمانی قادر به فعالیت روزمره خواهد بود.

منجر به افزایش اعتماد به نفس می گردد.

منجر به افزایش کیفیت رابطه زناشویی می شود.

دارای اثرات بلند مدت است.

روش های جلوگیری از تیره شدن واژن

به منظور جلوگیری از تیره شدن واژن ضروری است که از قرار گرفتن ناحیه تناسلی در معرض نور خورشید خودداری شود. همچنین از پوشیدن پارچه های تنگ با فنر خودداری کنید زیرا اصطکاک و مالش مداوم باعث ایجاد هیپرپیگمانتاسیون می شود. شایان ذکر است که رعایت بهداشت ناحیه تناسلی تیرگی را به تعویض می اندازد.

 لازم است بدانید که جریان قاعدگی حاوی آهن است که باعث افزایش رنگدانه می شود. پس بهتر است با دستمال مرطوب تمیز شود

عوارض سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر یک روش بدون عارضه خواهد بود اما برخی از عوارض جانبی همانند احساس سوزش و قرمزی پس از درمان رخ می دهد که این عوارض موقتی بوده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود. لازم به ذکر است، عوارضی همانند سوختگی ممکن است رخ دهد که این عوارض تنها توسط افراد غیر متخصص اتفاق می افتد . لذا بایستی قبل از انجام سفید سازی واژن با لیزر در مورد پزشک خود مشورت نمایید و در انتخاب خود دقت لازم و کافی را داشته باشید. می توانید در مورد تنگ کردن واژن با لیزر بیشتر بدانید.

سفید کردن لیزری واژن

مراقبت های پس از سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

برای دستیابی به بهترین نتیجه از لیزر درمانی بهتر است به توصیه های جراح زیبایی زنان خود گوش فرا دهید و توصیه های لازم را رعایت نمایید.ناحیه تناسلی یک ناحیه مرطوب است و خشک و تمیز نگه داشتن این ناحیه بسیار حائز اهمیت می باشد . همچنین استفاده از داروی آنتی بیوتیک همراه با کرم های موضعی با تجویز جراح ضروری خواهد بود. انجام فعالیت های ورزشی و فیزیکی بهتر است برای مدتی به تعویق افتد. همچنین به منظور اطمینان از اثر بخشی لیزر ضروری است که تعادل هورمونی بیمار بررسی شود.

انتخاب پزشک مناسب سفید کردن واژن با لیزر

با توجه به تجربه بیمار از روشن سازی موفقیت آمیز واژن با لیزر، این روش بسیار ایمن، موثر و آسان است. بیماران نیازی به بیهوشی ندارند زیرا درد در حین عمل بسیار کم است و بیماران می توانند بلافاصله به فعالیت های روزانه بازگردند.. این روش یکی از درمان‌های بسیار مؤثر برای زنانی است که از مشکلات تیره‌تر واژن رنج می‌برند.

خانم های اهوازی که به دنبال یک پزشک مناسب برای این درمان هستند، کافی است به مطب دکتر شبنم سالمی مراجعه کنند، جایی که چنین درمان هایی بدون هیچ عارضه ای انجام می شود. برای انجام سفید کردن واژن لازم است از قبل وقت قبلی بگیرید و درمان را با قیمت های مقرون به صرفه انجام دهید. جراح مجرب نه تنها بهترین درمان را به شما ارائه می دهد، بلکه بهبودی سریع و بهترین تجربه را نیز تضمین می کند.

تعداد جلسات سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

تعداد جلسات سفید کردن واژن با لیزر بسته به نوع شدت تیرگی ناحیه تناسلی متفاوت می باشد، اما به طور معمول سفید کردن واژن با لیزر بین یک تا سه جلسه انجام می شود . لازم به ذکر است، نتیجه و اثر این روش درمانی پس از یک جلسه قابل مشاهده خواهد بود.

هزینه سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

هزینه سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر بسته به تعداد جلسات درمانی متفاوت می باشد . لذا قبل از معاینه و بررسی های لازم نمی توان هزینه دقیقی را مشخص نمود . برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با یک بهترین متخصص زنان و زایمان در اهواز مشورت نمایید .

کلام آخر

اگر از تیرگی ناحیه تناسلی خود رنج می برید، توصیه می گردد که همین امروز به مطب دکتر شبنم سالمی مراجعه کنید و در خصوص درمان تیرگی این قسمت مشاوره بگیرید. این اطمینان را داشته باشید که با سفید کردن واژن توسط ایشان زیبایی شما دو چندان خواهد شد.

سوالات متداول

دکتر شبنم سالمی

دکتر شبنم سالمی

دکتر شبنم سالمی فوق تخصص نازایی و ivf و جراح و متخصص زنان و زایمان

فوق تخصص نازایی از مرکز نازایی رویان تهران و عضو هیئت علمی دانشگاه اهواز

برچسب ها:

مقالات مرتبط

مراقبت های بعد از واژینوپلاستی یا تنگ کردن واژن

مراقبت های بعد از واژینوپلاستی یا تنگ کردن واژن

مراقبت های بعد از واژینوپلاستی یا تنگ کردن واژن از مراحل کلیدی برای دستیابی به نتایج مطلوب از این جراحی است. این جراحی که به منظور بازسازی و تقویت عضلات و بافت‌های واژن انجام می‌شود، می‌تواند به...

نحوه خوابیدن بعد از عمل لابیاپلاستی

نحوه خوابیدن بعد از عمل لابیاپلاستی

نحوه خوابیدن بعد از عمل لابیاپلاستی برای آن دسته از افرادی که این جراحی را انجام داده‌اند یا قصد انجام آن را دارند یک موضوع بسیار مهم است. بهتر است بدانید که علاوه بر مهارت و تجربه پزشک جراح زیبایی...

لابیاپلاستی در اهواز

لابیاپلاستی در اهواز

لابیاپلاستی یکی از روش‌های جراحی زیبایی است که به منظور تغییر شکل و اندازه لبهای آلت تناسلی زنانه، به ویژه لبهای بیرونی یا داخلی، انجام می‌شود. این فرآیند می‌تواند به افزایش اعتماد به نفس و افزایش...

عفونت بعد از لابیاپلاستی

عفونت بعد از لابیاپلاستی

لابیاپلاستی زمانی که توسط یک جراح واجد شرایط انجام شود به طور کلی ایمن در نظر گرفته می شود اما مانند هر عمل جراحی، خطر عوارض از جمله عفونت وجود دارد. درک احتمال عفونت پس از لابیاپلاستی و انجام...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۲۱ دیدگاه ها
 1. سلام وقت بخیر عوارض عمل لیزر بیکنی چی هست؟ آیا این کارو میشه برای قسمت های دیگر پوست مثل بدن زانو و یا صورت انجام داد؟

  پاسخ
  • سلام لیزر زیبایی به منظور روشن سازی ناحیه تناسلی انجام می گردد و برای روشن سازی نواحی دیگر بدن بهتر است حضورا مراجعه نمایید تا پس از بررسی های لازم بتوان جواب قطعی را به شما اعلام کرد

   پاسخ
  • سلام لیزر زیبایی به منظور روشن سازی ناحیه تناسلی انجام می گردد و برای روشن سازی نواحی دیگر بدن بهتر است حضورا مراجعه نمایید تا پس از بررسی های لازم بتوان جواب قطعی را به شما اعلام کرد

   پاسخ
  • سلام.ببخشید من ۴۰ سالمه و تازه میخوام ازدواج کنم.لیزر بیکینی برای روشن کردن پوست میتونه روی باروری تاثیر منفی داشته باشه؟

   پاسخ
 2. سلام وقت بخیر
  عوارض عمل سفید کردن بیکینی با لیزر چی هست ؟
  ایا برای دختران باکره هم میشه؟
  این عمل رو برای قسمت های دیگه از بدن زانو یا صورت هم میشه انجام داد؟

  پاسخ
  • سلام
   لیزر روشن سازی ناحیه تناسلی به دلیل انکه روی قسمت خارجی ناحیه تناسلی انجام می گردد هیچ گونه ارتباطی با قسمت داخلی واژن نخواهد داشت لذا آسیبی به پرده بکارت فرد وارد نخواهد کرد. به همین منظور انجام ان برای دختران باکره بلامانع است

   پاسخ
 3. سلام.من ۴ روزه که لیزر وایتینگ بیکینی انجام دادم و دارم از پماد های اد و بتامتازون استفاده میکنم.قسمت بیکینی خیلی تیره شده ایا این طبیعی هست؟

  پاسخ
  • سلام
   تیرگی ناحیه تناسلی بعد از جلسه اول طبیعی است و نگران کننده نخواهد بود اما برای استفاده از پمادها بهتر است با پزشک خود مشورت نمایید و از مصرف خودسرانه بپرهیزید.

   پاسخ
 4. سلام خسته نباشید
  خودتون هم لیزر وایتنینک بیکینی انجام میدید؟

  پاسخ
  • بله جهت هماهنگی می توانید با مطب تماس بگیرید و نوبت مورد نظر رزرو شود.

   پاسخ
 5. آیا این لیزر برای آقایان نیز جواب میده؟مچکر میشم واضح توضیح بدید

  پاسخ
  • با سلام لطفا به جهت مشاوره یا دریافت تایم ویزیت با شماره ۰۶۱۳۳۳۸۳۸۴۴ تماس بگیرید.

   پاسخ
 6. سلام خسته نباشید
  همه انواع پوست میتونن لیزر کنن؟

  پاسخ
  • با سلام. بله

   پاسخ
 7. لیزر برای همه انواع پوست و پوست های حساس قابل انجام است؟

  پاسخ
  • با سلام بله

   پاسخ
 8. سلام ایا همه انواع پوست و پوست های حساس هم میتونن لیزر کنند؟

  پاسخ
  • با سلام. بله

   پاسخ
 9. چرا این لیزر برای آقایان نیست ؟
  مگه آقایان هم ادم نیستند !! اونا هم اعتماد به نفسون بخاطر تیرگی میاد پایین

  پاسخ
 10. ببخشید کسانی ک مبتلا ب پیسی هستند نیز میتونن لیزر درمانی برای بیکینی انجام بدن؟

  پاسخ
 11. سلام وقتتون بخیر
  ایا میشه از لیزر های روشن کننده برای روشن تر کردن نوک پستان هم استفاده کرد ؟ یا ضرر داره و به غدد سینه اسیب میزنه؟

  پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *